vidoport.com: Yeni Özellikler- Eğitim Dosyalarına hızlı erişim

vidoport.com üzerinde ücretli üyelerimizin yararlandığı güzel bir özellik kuşkusuz ki eğitim dosyaları ile çalışabilme özelliği. Bu özellik sayesinde üyelerimiz zaman kaybetmeden daha hızlı çalışabiliyorlar.

Gerek Excel, gerek SQL, gerekse diğer web programlama eğitimlerini izlemek için üye girişi yaptıktan sonra, eğitim videolarının hemen başında, eğer o sete ait bir eğitim dosyası varsa, Panelim-Eğitim Dosyaları kısmından bu dosyalara erişebiliyordunuz.

Üyelerimizin dosyalar ile çalışma ve çalışma dosyalarına erişmek işlemin daha da basitleştirmek için artık izlediğiniz eğitim setinin altında yer alan sekmeler de yeni bir sekmemiz var, adı : Dosyalar

Online Excel ve SQL eğitimleri- vidoport.com

Online Excel ve SQL eğitimleri- vidoport.com

Dosyalar sekmesinde izlediğiniz eğitim ile ilgili olan eğitim videolarını bulabileceksiniz.

Online Excel ve SQL eğitimleri- vidoport.com

Online Excel ve SQL eğitimleri- vidoport.com

Sadece vidoport.com üzerindeki özel üyelerimize açık olan dosyalar ile çalışma özelliği sayesinde, eğitimlerde daha hızlı ilerleyerek, izle-uygula-öğren şeklinde eğitimlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Eski eğitimlerimizde bulunan dosyalar aynen devam edecek, zamanla tüm dosyaları bu sisteme aktaracağız.

vidoport.com üzerindeki diğer yenilikler

Üyelerimizin çok sayıda eğitim içinde kaybolmalarını engelemek ve aradıkları setlere daha hızlı erişmelerini sağlamak için iki özelliğimiz var.  Bunlar Set Arama ve Set Gizleme özellikleri.

 Eğitim setlerinde arama yapabilme özelliği.

Eğitim setlerimiz içinde, aradığınız bir eğitim setine daha hızlı erişmek için set arama özelliğimizi kullanabilirsiniz.

Eğitim setlerimizin arama özelliğini normal arama ekranı ile karıştırmamak gerekli. Ekranın üst tarafında bulunan “Ne öğrenmek istiyorsunuz” ifadesi normal arama yapacağınız alandır. Burada setlerin içinde aradığınız bir dersi bulabilirsiniz.  Set arama özelliği ise, sadece set isimlerinde arama yaptığı zaman doğru sonuç vermektedir.

Eğitimler başlığına eklediğimiz set arama özelliği, hızlı bir şekilde setlere ulaşmanızı sağlıyor.

vidoport.com yenilikler- Set arama özelliği

vidoport.com yenilikler- Set arama özelliği

Eğitim Setlerini Gizleme- Eğitim setleri arasında kaybolmayın..

vidoport.com üzerinde çok sayıda eğitim seti var. Bu setlerden görmek istemediklerinizi geçici olarak gizleyebilir, istediğiniz zaman tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra, Eğitimler başlığına tıkladığınızda, setlerin üzerinde üzerinde bir göz işareti görürsünüz. Bu göz işaretlerinin üzerine tıkladığınızda seti gizlemiş olursunuz.

Setleri gizleme özelliği vidoport.com

Setleri gizleme özelliği vidoport.com

Setleri gizlediğiniz de, Eğitimler sayfasında bulunan Gizlenmiş Setler düğmesine basarak, gizlemiş olduğunuz setleri görebilirsiniz.

vidoport.com üzerindeki gizlenmiş setleri görmek

vidoport.com üzerindeki gizlenmiş setleri görmek

Gizlediğiniz setleri göstermek için Gizli setler düğmesine tıkladığınızda aşağıdakine benzer bir görünümde olacaktır.  Bu ekranda tekrar görünür yapmak istediğiniz setin üzerindeki göz simgesine tekrar tıklamanız yeterlidir.

Set gizleme özelliği-vidoport.com

Online SQL, Web Programlama, Excel ve MS-Office konularında eğitimler alabileceğiniz vidoport.com aylık ve yıllık üyelik sistemi ile çalışan bir sitedir.

Yoğun iş temposuyla çalışırken, takıldığınız bir konuda hızlıca çözümler üretmek, aradığınız bir konuya hızlıca erişmek için vidoport.com oldukça uygundur. İzle-Uygula-Öğren mantığı ile iş değiştirecekseniz, yeni işe başlayacaksanız; Excel ve diğer konulardaki eksikliklerinizi hızlıca kapatmak, yeni konular öğrenmek için online Excel, Online SQL, Online MS-Office konularındaki eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Örnek dosyalar üzerinden çalışabilmek, bilginizi sertifikalandırmak, istediğiniz dersten başlamak gibi çok sayıda özelliği ile vidoport.com kariyeriniz için en destekçiniz olacaktır.

 

Reklamlar

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2016 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s