vidoport.com’daki yenilikler, yeni eğitim setleri..

Türkiye’nin Online eğitim portalı olan vidoport.com’a hoşgeldiniz.vidoport.com’da artık sadece Excel eğitimleri ayrı bir paket olarak alabiliyorsunuz. Excel Eğitim setlerimize göz atmak için tıklayınız.

Yeni eğitim paketimiz ise, Süper Paket adını verdiğimiz, içinde adınıza imzalı, İleri Düzey Excel 2016 kitabı, Eğitimlerde verdiğimiz ve her sayfasında bir kısayol olan Excel defteri ve blok not ile birlikte 1 yıllık tüm eğitimleri kapsayan üyeliğimiz 300 TL yerine 270 TL’ye 6 taksit fırsatıyla satın alabilirsiniz.


Mevcut üyelerimiz bu paketlere diğer paketlerde olduğu gibi, indirimli olarak sahip olabiliyorlar.


Eğitim Setlerimizde artık izlemediğiniz videolara daha hızlı erişiyorsunuz.
Eğitim setleri ekranında yaptığımız güncelleme ile üye girişi yaptıktan sonra, bir sete ait İzlediğiniz ve izlemediğiniz eğitim videolarının sayısını görebiliyorsunuz. İzlemediğiniz eğitimlere buradan daha hızlı erişerek izleme raporu sayfasına ulaşabiliyorsunuz.Yenilikler & Kampanyalar..

  • Online Sınav Sonuç Belgenizi alın. vidoport.com üzerinde tamamladığınız sınavların belgelerini PDF formatında alabiliyorsunuz.
  • Etiket Yapımızı kullanın. Aradığınız bir konuya daha hızlı erişmek için Etiket yapımızı kullanabilirsiniz. Bu etiketleri Adlarına göre veya eğitim videosu sayısına göre sıralayabiliyorsunuz. Etiketlere göz atmak için tıklayınız.
  • Arama Ekranımız daha kullanışlı hale getirildi..Aradığınız bir konuya ulaşmak için Arama ekranımızı da kullanabilirsiniz. Herhangi bir konuda arama yaptığınızda, aradığınız eğitim videosunu setlere göre, eklenme tarihine veya izlenme sayılarına göre sırlama yapabilirsiniz.
  • Eğitim Setlerimiz artık  size özel sıralanıyor. Üye girişi yaptığınızda eğitim setleri linkine tıkladığınızda setler izleme sayılarınıza göre size özel geliyor..Eğitim setlerimize göz atmak için tıklayınız.
  • Üyelerimiz arasındaki ve çalışma arkadaşlarınızın arasında sıranızı artık görebiliyorsunuz. Tüm üyeler arasında izlemede kaçıncı sıradasanız, kendi firma çalışanlarınız arasında kaçıncı sıradasınız, ekranınızın yan tarafında görebiliyorsunuz.

  • Üyelik sürelerimizdeki +123 Kampanyamız devam ediyor. Yeni üyelik alımlarınızda veya üyelik yenilemelerinizde 3 Ay’lık üyeliklerde +1 Ay, 6 Aylık üyeliklerinizde + 2 Ay ve 1 Yıllık üyelik satın aldığınızda ise +3 Ay hediye olarak veriliyor. Yani 12 Aylık üyelik satın aldığınızda 15 Ay üyeliğiniz oluşuyor.Üye girişi yaparak ve üyeliğinizi hemen yenileyerek bu kampanyamızı kaçırmamanızı öneririz.
  • Online Sınavınız Hazır. Bilginizi bir ölçelim..Online Excel deneme sınavımız hazır. Ücretli-Ücretsiz tüm üyelerimize açık olan Deneme sınavımızda, 10 soru Giriş ve Orta düzeyden, 20 soru İleri Düzey’den, 10 soru ise İşlevlerden olmak üzere hazırlandı.. Üye girişi yaptıktan sonra Panelim ifadesine tıkladığınızda Online Sınav linkini görebiliyorsunuz. Bu ifadeye tıkladığınızda sınavınızı başlatabiliyorsunuz. www.vidoport.com adresini ziyaret ederek, hemen sınavınızı tamamlayın.
  • Sertifikalarınız Linkedin Profillerinizde..Profesyonellerin buluşma noktası olan Linkedin’de artık vidoport.com üzerinde tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını paylaşabiliyorsunuz.

Kariyeriniz için vidoport.com size yeter…

Reklamlar

About Excel, İleri Excel ve Ofis Eğitmeni - Yazar Ömer BAĞCI

vidoport.com'da Eğitmen İleri Düzey Excel 2016 ve Bilgisayarın B'si kitaplarının yazarı. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimleri ve Excel raporlama eğitimleri alanlarında çalışıyorum.
Bu yazı Genel içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s